Sony World Photography Awards 2014 – finaliści Student Focus

Mamy informację na temat finalistów projektu Sony World Photography Awards 2014 Student Focus. Niestety nie występuj wśród nich Polacy.

Projekt ten to największy i najbardziej popularny program przeznaczony dla studentów z zakresu kierunków fotograficznych – 230 odziałów na świecie. Projekt pozwala na zyskanie współpracy i znajomości zawodowych, ale również udział w szkoleniach, warsztatach oraz konkursach. Za pomocą takiego działania młodsi, obdarzeni zdolnościami fotografowie mają możliwość stania się profesjonalistami. Niemalże wszyscy laureaci ostatniej edycji projektu czynnie ralizują się w fotograficznej specjalności.

Studenci mieli za zadanie przedstawić fotografię nawiązujące do wątku „Wiadomości jutra”. Realizacja tematu okazała się niewykle różnorodna. Lista finalistów oraz fotografii znajduję się pod linkiem: worldphoto.org/student-focus/2014-student-focus-finalists

To nie koniec dla laureatów, bowiem dostali oni kolejne zadanie tj. wykonanie grupy zdjęć nawiązujących do tematu „Autoportrety”.Fotografie muszą być zrobione popularnym aparatem A7, który jest nagrodą dla każdego z laureatów. Prace przedstawione będą w Somerset House w toku wystawy Sony World Photography Awards 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.