Skąd czerpać inspiracje?

Przed Tobą ważny projekt, a Ty nie masz pomysłu jak się za niego zabrać? To nic złego, musisz po prostu znaleźć inspirację! Gdzie jej szukać i skąd wiedzieć, że to ta właściwa i najlepsza z możliwych? Dzięki temu poradnikowi dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz!

awe and inspiration for social media Skąd czerpać inspiracje?

Poszukaj w popkulturze
Popkultura to potężne źródło wiedzy i inspiracji. Każdy film i książka może nieoczekiwanie stać się twoją muzą. Wybieraj koniecznie te pozycje, które traktują o twojej niszy albo o problemie, który starasz się rozwiązać. Przygotuj sobie kartkę i ołówek i notuj wszystko, co wpadnie Ci w pamięć i wyda się choć trochę interesujące. Dzięki temu będziesz mógł do tego wrócić!

Wyjdź na spacer
Najlepiej byłoby przejść się po lecie, ale nie trzeba otaczać się naturą, aby wpaść na genialny pomysł. Ruchliwe i głośne ulice miasta też mogą okazać się natchnieniem. Szczególnie kolorowe witryny sklepów. Nie bój się zbaczać ze wcześniej wybranej drogi na rzecz inspirujących budynków czy ekscentrycznych ludzi, którzy akurat wpadli Ci w oko! cyber_folks kod rabatowy.

Sprawdź Instagrama
Chociaż Instagram kojarzy nam się raczej z marnowaniem czasu, piękne zdjęcia budynków, rysunków, a nawet posiłków potrafią zainspirować nawet najbardziej wypalonych artystów. Poszukaj koniecznie zdjęć i profili, których kolorystyka odpowiada twoim upodobaniom i na rozgrzewkę spróbuj wymyślić historię każdego ze znalezionych zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.