Metz Mecablitz 64 AF-1

Metz Mecablitz 64 AF-1 jest niesamowicie silnym fleszem reporterskim – jego numerem przewodnim to 64. Głowica ma wpasowany zoom funkcjonujący w skali 24-200 milimetrów, ale również dodatkowy palnik, który z pewnością może być przydatny przy portrecie.

metz 64 af Metz Mecablitz 64 AF 1

Metz Mecablitz 64 AF-1 jest jedną z najsilniejszych lamp reporterskich na obcenym rynku (ISO 100 i 200 mm). Flesz wyekwipowany jest w specjalną głowicę z zoomem realizującym się w skali 24-200 mm, a również mały dodatkowy palnik ustawiony na wprost, który może być zdatny przy portrecie. Fotograf ma również do dyspozycji specjalną opcję Rapid, która zwiększa szybkość czas reakcji lampy i pozwala „nadążenie” za trybem seryjnym aparatu. W celu nadzorowania flesza służy znaczny, kolorowy oraz dotykowy ekran na tylnej ściance aparatu z prostym dostępem do korekty mocy błysku i opcją przestrzegania przed możliwym niedoświetleniem.

cyber_folks kod rabatowy

Na początku Metz Mecablitz 64 AF-1 będzie przystępny w modelach współpracujących z inteligentnymi mechanizmami – TTL Canona i Nikona. Wersje dla innych mechanizmów będą trafiały do sklepów po targach Photokina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.