konkurs PZU „O zdrowie trzeba zabiegać”

Rozpoczyna się konkurs PZU o nazwie „O zdrowie trzeba zabiegać”. Na twórców dwudziestu najlepszych fotografii nawiązujących do rodzaju i tytułu konkursu czeka wyjątkowa wystawa na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w stolicy i warsztaty z fotografii realizowane przez Michała Drabikowskiego. Materiały można wysyłać do 27 lipca 2014.

pzu gallery wide konkurs PZU O zdrowie trzeba zabiegać

Konkurs rozpoczyna się na fanpagu „Pomoc to Moc” – społeczna odpowiedzialność PZU. W celu  podjęcia walki o nagrody trzeba zrobić fotografię stanowiącą kreatywną interpretację nazwy konkursu „O zdrowie trzeba zabiegać”, skonstruować krótki, ciekawy opis i wrzucić je do aplikacji konkursowej. Wszyscy uczestnicy mogą przesłać dowolną liczbę prac. Fotografie będą zbierane do 27 lipca, godz. 12:00.

Na fotografie można oddawać głosy w ramach aplikacji konkursowej, przedstawiając komisji Jury, które fotografie powinny znajdować się na wystawie. Dwadzieścia najlepszych zdjęć zostanie wydrukowanych i wywieszonych na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Pondadto, laureaci dostają zaproszenie na wyjątkowe warsztaty z fotografii, prowadzone przez Michała Drabikowskiego, 28 września br. w Warszawie tuż przed startem 36. PZU Maratonu Warszawskiego.

Ze względu na przewidywaną wystawę, bardzo ważne jest, by zaangażowaniu w konkursie mieli oryginalne pliki fotografii w formacie TIFF bądź JPG o rozmiarze ~ 20MB w rozdzielczości >300 DPI.

Reguły konkursu otwarty jest w aplikacji na fanpage’u – Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.