Czym staje się fotografia?

Obecnie w dzisiejszych czasach pewnie każdy z nas ma aparat w telefonie, dostępność sprzętu fotograficznego rozrasta się a niektóre z obecnych smartfonów potrafią dorównać lustrzankom.


Fotografia na przestrzeni lat zmienia się, w czasach kiedy nie było aparatów ludzie zapamiętywali chwilę malarstwem, które dawało się wczuć w autora dzieła patrząc na ruchy pędzlem. A czy fotografią da się wczuć w daną osobę? W sumie to tak! Wystarczy spojrzeć na kolorystykę danego zdjęcia czy też w jakim miejscu jest skupiony cel zdjęcia.

pap 20190518 2TY Czym staje się fotografia?
Sztuka czy fotografia?

kod rabatowy cyber_folks


Sztuka fotografii zaczyna być dostrzegana wszędzie, idealnym przykładem jest Instagram gdzie zdjęcia stanowią sens tego portalu, każdy znajduje tam coś dla siebie w kręgu swoich zainteresowań, patrząc na to fotografia staje się dla nas codziennością którą można uchwycić chwilę. W dzisiejszych czasach ludzie uważają że każdy kto ma smartfona może być fotografem, w sumie wystarczy tylko wcisnąć przycisk i już mamy zdjęcie, dla wielu ludzi to już jest sztuką. Ale czy każdy fotograf staje się artystą?

Fotografia obecnie stała się źródłem zarobku wielu ludzi a przy okazji jest frajdą, to wspaniałe patrząc na to że można łączyć pasje, sztukę i pracę w jedno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.